• تاریخ: ژانویه 1, 1970
  • شناسه خبر: 556

شهدا در شکل گيري انقلاب اسلامي نقش محوري داشتند

خبرگزاري آريا- استاندار قم با تأکيد بر نقش محوري و زمينه ساز شهدا در شکل گيري انقلاب اسلامي ايران، افزود: ما بايد رهرو شهدا باشيم و در راه سرافراز کشور خويش قدم برداريم.به گزارش خبرگزاري آريا، سيد مهدي صادقي استاندار قم ...

شهدا در شکل گيري انقلاب اسلامي نقش محوري داشتند

شهدا در شکل گيري انقلاب اسلامي نقش محوري داشتند

خبرگزاري آريا- استاندار قم با تأکيد بر نقش محوري و زمينه ساز شهدا در شکل گيري انقلاب اسلامي ايران، افزود: ما بايد رهرو شهدا باشيم و در راه سرافراز کشور خويش قدم برداريم.
به گزارش خبرگزاري آريا، سيد مهدي صادقي استاندار قم به مناسبت ايام الله دهه مبارک فجر با خانواده شهيد «حسين بقايي» ديدار کرد.
استاندار قم در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از توفيق حضور در بين خانواده شهدا، اظهار کرد: مسئولين آنچنان که شايسته است به وظايف خود در قبال خون شهدا عمل نکرده اند و بايد با اهتمام بيشتر در راه خدمت به مردم، دين خود را به شهدا ادا کنند.
صادقي با تأکيد بر نقش محوري و زمينه ساز شهدا در شکل گيري انقلاب اسلامي ايران، افزود: ما بايد رهرو شهدا باشيم و در راه سرافراز کشور خويش قدم برداريم.
وي با قدرداني از ايثار و صبر خانواده شهيدان، ادامه داد: خواسته ما از پدر و مادر شهيدان اين است که مسئولين را از دعاي خير خود بي نصيب نگذارند تا بتوانند در راه خدمت صادقانه به مردم بيش از پيش توفيق پيدا کنند.
لازم به ذکر است شهيد حسين بقائي از شهداي گرانقدر دوران مبارزه مردم عليه نظام پهلوي است که در سال ۵۷ به مقام شهادت نائل آمد.

READ  حجت الاسلام میثمی و تبدیل تهدید زندان به فرصتی برای تبلیغ

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)