• تاریخ: آگوست 31, 2019
  • شناسه خبر: 48261

شورای فرهنگ عمومی استان در زمینه عفاف و حجاب وظیفه ویژه‌ای دارد/ دستگاه‌ها راهکارهای عملیاتی ارائه دهند

نماینده ولی فقیه در استان قم با بیان این‌که شورای فرهنگ عمومی استان در زمینه عفاف و حجاب وظیفه ویژه‌ای دارد، گفت: دستگاه‌ها در این زمینه باید جدی ورود کرده و اهتمام ویژه داشته باشند. ...

شورای فرهنگ عمومی استان در زمینه عفاف و حجاب وظیفه ویژه‌ای دارد/ دستگاه‌ها راهکارهای عملیاتی ارائه دهند

نماینده ولی فقیه در استان قم با بیان این‌که شورای فرهنگ عمومی استان در زمینه عفاف و حجاب وظیفه ویژه‌ای دارد، گفت: دستگاه‌ها در این زمینه باید جدی ورود کرده و اهتمام ویژه داشته باشند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم که با حضور مدیران و مسئولان ادارات و نهادها در ساختمان اداری کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد، بیان کرد: شورای فرهنگ عمومی استان در زمینه عفاف و حجاب وظیفه ویژه‌ای دارد و دستگاه‌ها در این زمینه باید جدی ورود کنند و اهتمام ویژه به این مسأله داشته باشند.
تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) افزود: انتظار ما خروجی راهکارهای عملیاتی از دستگاه‌ها و نهادها است و گزارش عملکرد مشکلی را برطرف نخواهد کرد.
آیت‌الله سعیدی با بیان این‌که وظیفه استانداری مشخص کردن خروجی برای دستگاه‌های استان است، ادامه داد: در صورت وجود راهکارهای سازنده نتیجه حاصل خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در استان قم تصریح کرد: ما از پیشرفت‌ها و گام های برداشته‌شده ‌بی‌خبر نیستیم، ولی باید توجه داشته باشیم که دشمن از راه فرهنگ وارد شده و فرهنگ دغدغه همگانی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
آیت‌الله سعیدی با اشاره به این‌که برای حفظ و تعالی فرهنگ کشور خون‌های بسیاری جاری شده و زحمات و هزینه‌های زیادی پرداخت شده است، گفت: باید طوری حرکت کنیم که بتوانیم جوابگوی اهل‌بیت(ع)، امام زمان(عج) و شهدا باشیم.
امام جمعه قم در پایان خاطرنشان کرد: باید بدانیم در روز قیامت به ما براساس گزارش‌ها اجر نمی‌دهند و براساس کارها و عملکردها اجر و مزد خواهند داد.

READ  دستگيری 5 دلال غيرمجاز ارز در قم

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,