استاندار قم بر ضرورت تدوین و مستندسازی تجربیات مدیریت بحران در سیلاب‌ها تأکید کرد. " />
  • تاریخ: اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 44292

ضرورت تدوین و مستندسازی تجربیات مدیریت بحران در سیلاب‌ها

استاندار قم بر ضرورت تدوین و مستندسازی تجربیات مدیریت بحران در سیلاب‌ها تأکید کرد.

...

ضرورت تدوین و مستندسازی تجربیات مدیریت بحران در سیلاب‌ها

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری قم،بهرام سرمست در آیین تجلیل از دستگاههای دولتی و تشکلهای مردمی فعال در کمک به استانهای سیلزده کشور، اظهار کرد: اقشار و گروههای مختلف، ورای وظایف سازمانی و با همدلی برای امداد به سیلزدگان حاضر شدند.

وی با بیان نقش خیّران و ستادهای مردمی در انجام این حرکت عظیم، افزود: مردم همواره ثابت کردهاند برای کمکرسانی به هموطنان خود آمادهاند.

استاندار قم با اشاره به بستر وقوع بلایای طبیعی و انسانی در کشور، ادامه داد: ایران در سالیان متمادی با بحران درگیر بوده و در این راه همدلی و تعامل همه نیروها منجر به گذر از بحرانها شده است.

سرمست، برنامهریزی و آمادگی همهجانبه را در راستای مقابله با حوادث غیرمترقبه از قبیل سیل و زلزله ضروری دانست و تصریح کرد: دستگاههای مرتبط موظف به تدوین و مستندسازی اقدامات صورت گرفته مدیریت بحران در سیلابها هستند.

وی با اشاره به ضرورت تدوین و مستندسازی تجربیات مدیریت بحران در سیلابها اظهار کرد: مشارکت مردم و دستگاههای دولتی قم در کمک به استانهای سیلزده چشمگیر بود.

استاندار قم، وحدت و همراهی دستگاههای امدادی خدماتی،ستاد مدیریت بحران استان قم و گروههای مردمی را قابل قبول خواند و بیان کرد: در قم شاهد دوران طلایی همدلی بین گروههای مختلف هستیم و با تعامل همه بخشها هم در جلوگیری از خسارات سیلاب در قم کارآمد بودیم و هم توانستیم به سایر استانهای سیلزده یاری رسانیم.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: ضرورت تدوین و مستندسازی تجربیات مدیریت بحران در سیلاب‌ها