• تاریخ: ژانویه 28, 2018
  • شناسه خبر: 990

علت آتش‌سوزی مرکز توزیع گاز LPG در قم در دست بررسی است

سخنگوی آتش‌نشانی استان قم از تحقیق در مورد علت حادثه آتش سوزی شب گذشته در قم خبرداد. حمید کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص حادثه آتش سوزی شب گذشته در قم بیان کرد: ساعت ۲۲و۱۶دقیقه شب گذشته یک باب مغازه توزیع گاز ...

علت آتش‌سوزی مرکز توزیع گاز LPG در قم در دست بررسی است

سخنگوی آتش‌نشانی استان قم از تحقیق در مورد علت حادثه آتش سوزی شب گذشته در قم خبرداد.

حمید کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص حادثه آتش سوزی شب گذشته در قم بیان کرد: ساعت ۲۲و۱۶دقیقه شب گذشته یک باب مغازه توزیع گاز LPG در محله قلعه کامکار دچار حریق شد و پس از اعلام آتش سوزی به آتش نشانی، ۱۲دستگاه عملیاتی به سرعت به محل اعزام شدند.

READ  کارشکنی عوامل نفوذی داخلی عامل مشکلات اقتصادی است/سازماندهی جدید حرکت‌های نهضتی و جهادی

حمید کریمی افزود: با خارج کردن بیش ۱۵۰ سیلندر گاز از محل، در ساعت ۲۳و۳۲ دقیقه، آتش به طور کامل اطفاء شد.

وی افزود: در این حادثه کارگر نوجوان مغازه با تابعیت افغانی، دچار سوختگی شد که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد؛ همچنین دو شهروند دیگر که در گاراژ پشتی محبوس شده بودند، بدون هیچگونه مصدومیتی توسط عوامل آتش نشان از محیط خارج شدند.

READ  نشست بصیرتی حمایت از «کالای ایرانی» در حوزه شهید حصیری برگزار شد

 سخنگوی آتش نشانی قم در خصوص علت این حادثه گفت: واحد کارشناسی امروز از محل بازدید می کنند و پس از انجام بررسی‌ها، علت حادثه به زودی اعلام خواهد شد.

کریمی با بیان اینکه این چهارمین یا پنجمین حریق جایگاه توزیع سیلندرهای غیرمجاز گاز، در چند ماه گذشته بوده است، عنوان کرد: آتش نشانی از همه‌ی مراکز توزیع گاز مایع در سطح قم بازدید کرده و گزارشهای آن به مراجع قضایی ارجاع شده است.

READ  توکل کردن بر خدا محور مکتب ابراهیم (ع) است

وی با بیان اینکه تصمیم نهایی در خصوص فعالیت این مراکز توسط مراجع قضایی گرفته خواهد شد، گفت: در حال حاضر بعضی از این مراکز پلمب شده‌اند و بعضی به صورت نامحسوس به کار خود ادامه می‌دهند.
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)