• تاریخ: جولای 14, 2019
  • شناسه خبر: 45757

عنوان سومی دختران والیبالیست نوجوان قم در یزد

قم - مربی تیم والیبال دختران قم از کسب عنوان سوم دختران والیبالیست نوجوان قم در سطح ۳ مسابقات کشوری به میزبانی یزد خبر داد. ...

عنوان سومی دختران والیبالیست نوجوان قم در یزد

ندا زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: رقابت‌های والیبال نوجوانان دختر کشور در حالی در یزد به پایان رسید که تیم والیبال دختران قم در سطح ۳ این مسابقات حضور داشت و کار خود را در این مسابقات با رتبه سوم به اتمام رساند.

وی افزود: تیم والیبال نوجوانان قم با ترکیبی از بهترین‌های والیبال قم روانه این مسابقات شد و روز شنبه در دیدار رده بندی به مصاف تیم خراسان جنوبی رفت و توانست ۳ بر صفر حریف خود را شکست دهد و در مجموع با ۵ پیروزی و ۲ شکست از ۷ بازی در یزد به نقطه پایان رسید. مربی تیم والیبال دختران قم گفت: تیم والیبال دختران قم در این مسابقه در ست نخست ۲۵ بر ۱۵ تیم خراسان جنوبی را شکست داد و سپس در ست‌های دوم و سوم برتری خود را بر حریف دیکته کرد و با امتیازات ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۹ برنده از میدان خارج شد.

READ  سدهای کبار و سنجگان قم نیاز به کنترل جدی دارند

زمانی بیان داشت: تیم والیبال قم تیم نوجوانان دختر قم در دیدار نیمه نهایی ۳ بر یک مغلوب هرمزگان شده بود و این شکست مانع از راهیابی تیم قم به فینال و همچنین دسته بالاتر شد با این وجود چیزی از ارزش‌های فنی تیم والیبال قم کاسته نمی‌شود و حضور در این مسابقات تجربه ارزشمندی برای تک تک بازیکنان این تیم است.

READ  آیت الله هاشمی شاهرودی تسلط عمیقی بر مباحث فقهی داشت

وی عنوان کرد: تیم والیبال قم در مرحله گروهی این مسابقات توانست با ۴ پیروزی متوالی برابر تیم‌های منطقه آزاد اروند، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان و اردبیل و شکست ۳ بر ۲ برابر یزد، میزبان مسابقات به عنوان تیم دوم به نیمه نهایی صعود کند. کد خبر ۴۶۶۵۷۳۰
منبع :: عنوان سومی دختران والیبالیست نوجوان قم در یزد

READ  تجلیل از 15 جوان برتر قم در جشنواره حضرت علی اکبر (ع)
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,