• تاریخ: فوریه 5, 2018
  • شناسه خبر: 707

كوهپيمايي قمي‌ها به مناسبت دهه فجر / ورزش نياز انكارناپذير افراد جامعه

رئيس گروه توسعه ورزش همگاني اداره كل ورزش و جوانان استان قم از برگزاري همايش‌هاي كوهپيمايي به مناسبت دهه فجر در قم خبر داد. به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، اسماعیل زند اظهار کرد: مهمترین ماموریت این گروه ایجاد فضا، امکانات ...

كوهپيمايي قمي‌ها به مناسبت دهه فجر / ورزش نياز انكارناپذير افراد جامعه

رئيس گروه توسعه ورزش همگاني اداره كل ورزش و جوانان استان قم از برگزاري همايش‌هاي كوهپيمايي به مناسبت دهه فجر در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، اسماعیل زند اظهار کرد: مهمترین ماموریت این گروه ایجاد فضا، امکانات، زیرساخت‌ها و سایر نیازها برای توسعه بیش از پیش ورزش همگانی در نقاط مختلف قم به منظور جذب حداکثری مردم به فعالیت‌های ورزشی است.

وی تصریح کرد: با توجه به ماشینی شدن اکثر فعالیت‌های زندگی روزمره، ورزش کردن و فعالیت بدنی به یکی از نیازهای ضروری و انکارناپذیر اکثر افراد جامعه تبدیل شده، بنابراین اداره کل ورزش و جوانان به عنوان متولی یکی از مهمترین عرصه‌های اجتماعی برای ایجاد فضا و فرصت ورزش برای عموم مردم تلاش می‌کند.

READ  یادی از شهید خبرنگار محمد مهدی شریفی

رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم بیان کرد: فعالیت‌های این اداره کل در بخش‌‌های همگانی، قهرمانی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی و جوانان تقسیم‌بندی شده و در این بین جایگاه ورزش همگانی ویژه است و در طول سال با برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت‌های مختلف سعی در جذب مردم به ورزش داریم.

READ  بازدید مسئولان آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان از جزایر سه گانه

وی با اشاره به دهه مبارک فجر و برنامه‌های ویژه گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در ورزش قم، ابراز کرد: از آغاز این دهه تعداد سه همایش کوهپیمایی همگانی به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم در قم برگزار شده است.

زند عنوان کرد: با حضور جمعی از مسوولان ، کارکنان دستگاه‌های اجرایی، بسیج ورزشکاران و استقبال بسیار خوب سایر اقشار مردم سه همایش کوهپیمایی همگانی در بخش‌های مختلف قم  برگزار شد، یکی از این همایش‌های همگانی در کوه برف انبار بخش کهک قم با حضور  نزدیک به ۲۵۰  علاقمند به ورزش بود.

READ  ساخت نخستین دستگاه چند منظوره خدمات شهری توسط مخترعان جوان قمی

وی خاطرنشان کرد: دیگر همایش برنامه‌ریزی شده با حضور ۱۳۵ دوست‌دار ورزش در کوه‌های فوجرد بخش خلجستان به انجام رسید و در همایشی دیگر نزدیک به تعداد ۲۶۰ نفر در کوه زنبوره بخش سلفچگان به کوهپیمایی پرداختند و روزی به یادماندنی با ورزش داشتند، ضمن اینکه در این همایش‌ها به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهداء شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,