مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت:‌ پیاده‌سازی فرهنگ بسیجی برای پیشرفت تولید و رشد اقتصاد کشور الزامی است. " />
  • تاریخ: اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 43419

لزوم پیاده‌سازی فرهنگ بسیجی برای رشد اقتصاد کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت:‌ پیاده‌سازی فرهنگ بسیجی برای پیشرفت تولید و رشد اقتصاد کشور الزامی است.

...

لزوم پیاده‌سازی فرهنگ بسیجی برای رشد اقتصاد کشور

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در نشستی کهبهمناسبت فرارسیدن هفته کارگر و گرامیداشت روز بسیج برگزار شد با تأکید بر اهمیت به کار در دستورات شرع مقدس و حضرات معصومین علیهمالسلام اظهار کرد: کار را باید با تفکر بسیجی و جهادی جلو ببریم و پیادهسازی فرهنگ بسیجی برای پیشرفت تولید و رشد اقتصاد کشور الزامی است.

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز بر تلاش همهجانبه برای ایجاد رفاه بیشتر برای کارگران گفت: نباید رسیدگی به مشکلات کارگران و کارفرمایان فقط به هفته کاروکارگر محدود شود؛ بلکه در همه ایام سال این امر تداوم یابد تا شاهد رضایتمندی این قشر و گسترش فرهنگ کار در جامعه باشیم.

علیحسین رعیتیفرد مسئول سازمان بسیج کارگری کشور نیز گفت: بسیج خود را ملزم میداند در هر عرصهای که نیاز به خدمترسانی است، وارد صحنه شود و ظرفیتهای خود را بهکار گیرد.

به گزارش آنا، در این نشست صمیمی تعدادی از کارگران مسائل مشکلات و دغدغههای این قشر را مطرح کردند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir