• تاریخ: فوریه 3, 2018
  • شناسه خبر: 1327

محفل مهمانی لاله‎ها این هفته در قم برگزار می‎شود

گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید استان قم از برگزاری همایش میهمانی لاله‎ها با حضور نماینده ولی فقیه در استان قم خبرداد. به گزارش خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، سردار سید جواد هاشمی مدیرکل بنیاد شهید استان قم امروز ...

محفل مهمانی لاله‎ها این هفته در قم برگزار می‎شود

گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید استان قم از برگزاری همایش میهمانی لاله‎ها با حضور نماینده ولی فقیه در استان قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، سردار سید جواد هاشمی مدیرکل بنیاد شهید استان قم امروز در جمع خبرنگاران گفت: برنامه‎های دهه فجر انقلاب اسلامی در بخش‎های مختلف و در کمیته ایثارگران استان قم تدوین و در حال اجرا است.
وی افزود: کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان با ۲۶ دستگاه اجرایی فعالیت خود را در استان سامان داده است که از جمله مهمترین برنامه‎های این ستاد می ‏توان به برگزاری برنامه مهمانی لاله ها در گلزارهای شهدای استان قم اشاره کرد.
مدیرکل بنیاد شهید قم بیان کرد: تجلیل از خانواده‏ های شهدا به ویژه مادران و همسران شهدای انقلاب و مدافع حرم و همچنین ۱۰۰ شهید انقلاب و ۱۶۸ جانباز و آزاد انقلاب از جمله برنامه‎های این دهه است.
وی گفت: همایش مهمانی لاله ها در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه در سراسر استان و از ساعت ۱۵:۳۰ با پیام مقام معظم رهبری که توسط معاون رئیس جمهور و نماینده ولی فقیه در استان قرائت می شود برگزار خواهد شد.
هاشمی اظهارکرد: زنگ ایثار در مدارس و برگزاری برنامه‎های مرتبط ایثار و شهادت در مدارس، همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی به نام شهدا در مداسر استان و همچنین یادواره های شهدای انقلاب از دیگر برنامه‎های این ایام است.
وی گفت: برگزاری یادوارده‎های متعدد در مساجد و حسینیه‎ها و همچنین نامگذاری پروژه‎های خدمت رسانی از سوی نهادهای دولتی به نام شهدا از دیگر فعالیت‎هایی است که در این راستا برگزار می شود.

READ  ارتزاق در نزد خدا بهترین مزد اخلاص و فداکاری شهداست

0/5 (0 نقد و بررسی)