• تاریخ: دسامبر 23, 2017
  • شناسه خبر: 315

مردم اخبار زلزله را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم گفت: مردم فقط به اخباری که از مراجع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر منتشر می‌شود اعتماد کنند تا جامعه از اضطراب و نگرانی عبور کند. شعار سال: محمدرضا بهرامی امروز در قم با اشاره به زلزله‌ای ...

مردم اخبار زلزله را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم گفت: مردم فقط به اخباری که از مراجع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر منتشر می‌شود اعتماد کنند تا جامعه از اضطراب و نگرانی عبور کند.

شعار سالمحمدرضا بهرامی امروز در قم با اشاره به زلزله‌ای که شب گذشته در حوالی تهران رخ داد اظهار کرد: با توجه به اینکه استان قم در مجاورت استان تهران قرار دارد و در واقع استان معین برای تهران محسوب می‌شود، در پی زلزله‌ای که روز گذشته تهران را لرزاند نیروهای امدادی هلال احمر قم در قالب ۹ گروه امداد، نجات و زنده‌یابی به صورت آماده‌باش کامل در آمدند.

READ  شیرمادر غذایی کامل برای کودک

وی افزود: در نخستین ساعاتی که زلزله در تهران احساس شد تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر آماده حرکت بود و دستگاه‌های زنده‌یابی و سگ‌های تجسس نیز آماده انجام عملیات امداد و نجات بودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: با دستوری که از سازمان امداد و نجات صادر شد بیش از ۷۰ نفر از امدادگران و نجات‌گران در مرکز استان به صورت آماده‌باش درآمدند.

READ  برگزاری هفته سوم لیگ تیراندازی استان قم

بهرامی عنوان کرد: با صدور دستور آماده‌باش از سوی سازمان امداد و نجات به مراکز امدادی استان‌های معین تیم‌های امدادی قم به صورت آماده باش درآمدند.

وی ادامه داد: از مردم خواهشمندیم در برهه‌هایی که بحران بخشی از جامعه را فرا می‌گیرد از شایعه‌سازی و شایعه‌پراکنی خودداری کنند و بر اساس دستوراتی که ستاد مدیریت بحران کشور صادر می‌شود عمل کنند و فقط به اخباری که از مراجع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر منتشر می‌گردد اعتماد کنند تا جامعه از اضطراب و نگرانی عبور کند.

READ  برگزاری دوره آموزشی سوگواره یاس نبوی در قم

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبرفوری، تاریخ انتشار ۱دی ۹۶، کدمطلب:۲۳۷۳۸۱، www.khabarfoori.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , ,