• تاریخ: سپتامبر 11, 2020
  • شناسه خبر: 49645

مردم قم اهانت به مقدسات اسلامی را محکوم کردند

تیم لیگ برتری بدمینتون رعد پدافند هوایی قم در گام نخست از سد دانشگاه یزد گذشت. ...

مردم قم اهانت به مقدسات اسلامی را محکوم کردند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، صبح امروز جمعی از طلاب، فضلا، دانشجویان و قشر‌های مختلف مردم با حضور در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر حضرت معصومه(س) با شعار فداک یا رسول الله و دردست داشتن دست نوشته‌ای با عنوان صلی الله علیک یا رسول لله و مرگ بر اسرائیل و مرگ برآمریکا اهانت به نبی مکرم اسلام(س)، حضرت محمد(ص) و قرآن کریم را محکوم کردند. تجمع کنندگان با قرائت بیانیه‌ای خواستار برخورد جدی با اهانت کنندگان به مقدسات مسلمانان شدند. حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این تجمع اقدام نشریه فرانسوی را اقدامی وقیحانه و برگرفته از روحیه و افکار شیطانی و پلیدانه آن‌ها دانست و گفت: انسان‌های پست فطرت و کج فکر که نمی‌توانند مسیر دین را طی کنند از ابتدا بوده اند و همواره نیز هستند که قرآن هم از آن‌ها به عنوان جاهلین و اهل جهنم نام می‌برند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: آن‌هایی که مانند آل سعود دم از اسلام می‌زنند و در این راه(اهانت به مقدسات مسلمانان) آمریکا و هم پیمانانش را یاری میکنند عامل اصلی این اهانت‌های وقیحانه و بی شرمانه به مقدسات مسلمانان هستند.
وی تصریح کرد: امروز با بیداری مسلمین شر این اشرار از سر اسلام کم خواهد شد و آن‌هایی که همه امکاناتشان را برای ضربه زدن به اسلام و اهانت به مقدسات اسلام به کار گرفتند بدانند این کشتی به گل نشسته‌های بی خرد انزوایشان روز به روز بیشتر، نابودیشان نزدیکتر و انسجام مسلمانان قوی‌تر خواهد شد.
حجت الاسلام ذوالنوری در آخر با بیان اینکه سفیر فرانسه را در مجلس شورای اسلامی خواستیم تا پاسخگوی این اهانت باشد، گفت: از طرف سفارت فرانسه این قول داده شد که این موضوع به جدیت پیگیری و پاسخ آن هرچه سریعتر اعلام شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

READ  فصلنامه علمی ـ تخصصی «مطالعات مهدوی»
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,