• تاریخ: تیر ۲۳, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 45736

نایب قهرمانی استان قم در مسابقات دومیدانی قهرمانى جوانان كشور

رييس هيات دوميدانى استان قم از كسب 6 مدال رنگارنگ  توسط دوميدانى كاران استان قم و کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانى جوانان پسر كشور خبرداد. ...

نایب قهرمانی استان قم در مسابقات دومیدانی قهرمانى جوانان كشور

رييس هيات دوميدانى استان قم از كسب ۶ مدال رنگارنگ  توسط دوميدانى كاران استان قم و کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانى جوانان پسر كشور خبرداد.

على رضايى در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا منطقه قم عنوان كرد: اولين مدال كاروان دوميدانى استان قم را علی سلامتیان كسب كرد؛ سلامتيان در ماده ۱۱۰ متر با مانع با زمان١٤ ثانیه و ٢٧ صدم ثانيه و بالاتر از نمایندگان تهران و زنجان قهرمان شد و مدال طلا را كسب كرد؛ سلامتيان چند هفته قبل در مرحله اول لیگ طلایی هم قهرمان شده بود و حالا ۶۶ صدم ثانیه عملکردش را نسبت به لیگ طلایی بهبود بخشید.

وى افزود: در ادامه رقابت های دومیدانی قهرمانی پسران کشور در خرم آباد در ماده پرش با نیزه سید علی حسینی با پرشی به میزان ۴ متر قهرمان شد و طلا گرفت، علی محمد زابلی هم با ۳ متر و ۸۰ سانتی متر دوم شد تا در این ماده قمی ها دو مدال کسب کنند؛ تیم ۴ در ۱۰۰ متر رله امدادی قم هم در این مسابقات قهرمان شد.

رضايى ادامه داد: در ماده۴۰۰ متر با مانع امیر مقدمی از قم مدال برنز گرفت؛ همچنین در آخرين روز مسابقات در ماده پرتاب وزنه  محمدتقی مهرعلی از تیم شهاب دانش قم با عملکرد ۱۵ متر صاحب نشان برنز شد.

وی گفت: در پايان تيم شهاب دانش قم که نماینده استان در رقایت‌های دومیدانی قهرمانی جوانان کشور بود، با كسب سه مدال طلا، يك مدال نقره و دو برنز در مجموع ٦مدال؛ نايب قهرمان مسابقات شد.

انتهای پیام
منبع :: نایب قهرمانی استان قم در مسابقات دومیدانی قهرمانى جوانان كشور