• تاریخ: سپتامبر 11, 2020
  • شناسه خبر: 49634

نقش آفرینی حاج محمد عرب در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی نظام ماندگار است

استاندار قم با صدور پیامی درگذشت مرحوم حاج محمد عرب از خادمان سخت کوش و با اخلاص نظام در عرصه‌های مختلف را تسلیت گفت. ...

نقش آفرینی حاج محمد عرب در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی نظام ماندگار است

شعار سال: در پیام تسلیت بهرام سرمست استاندار قم آمده است: در ایام حزن و اندوه عزای اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام)، خبر درگذشت مبارز نستوه و پیشکسوت نهضت اسلامی، ابوالشهید مرحوم «حاج محمد عرب» موجب تأسف و تأثر گردید.

در این پیام تصریح شده است: آن مجاهد دلسوز جزء چهره‌های برجسته و از خادمان سخت کوش و با اخلاص نظام جمهوری اسلامی بود که سالیان متمادی از عمر پرثمر خود را در راه اعتلای انقلاب اسلامی و خدمتگزاری در سنگرها و عرصه‌های مهم سیاسی و اجتماعی از جمله در دستگاه دیپلماسی کشور مصروف داشته و رجاء واثق دارم تلاش‌های صادقانه و خدمات ارزشمند آن مرحوم نزد ایزد منان محفوظ و مأجور خواهد ماند.

READ  تخصیص ۲ هزار تن جو، ۵۰۰ تن ذرت و ۳۰۰ تن سویا به عنوان نهاده به قم

در پایان این پیام آمده است: اینجانب فقدان جانسوز این عزیز فرهیخته را به خانواده محترم و دوستان و همرزمان ایشان تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و توفیق همنشینی با سید و سالار شهیدان و فرزند شهیدشان و برای بازماندگان معزز صبر و بردباری مسألت دارم.

READ  تمام پارک‌ها و بوستان‌های قم تا اطلاع ثانونی تعطیل شد

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری قطره ، تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۹، کدخبر: ۵۴۷۸۱۳۱۴ ،www.ghatreh.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,