• تاریخ: می 31, 2019
  • شناسه خبر: 44597

نه به معامله قرن|آیت‌الله مسعودی‌خمینی: آمریکا در طرح معامله قرن اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کند‌

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه آمریکا در طرح معامله قرن اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می کند، گفت:مسلمانان اگر بخواهند زنده بمانند باید اقدامی کنند تا اسرائیل از صحنه روزگار محو شود. ...

نه به معامله قرن|آیت‌الله مسعودی‌خمینی: آمریکا در طرح معامله قرن اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کند‌

آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در قم، اظهار داشت:روز جهانی قدس که امام خمینی( ره) آن را نامگذاری کردند یکی از معجزات امام راحل بود.

وی افزود:امام خمینی(ره) فرمودند هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید، انسان متوجه می شود که این مرد بزرگوار تا کجا مطالب را می دانسته است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه آمریکا در طرح معامله قرن اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می کند، تصریح کرد:مسلمانان اگربخواهند زنده بمانند باید اقدامی کنند تا اسرائیل از صحنه روزگار محو شود.

استاد حوزه علمیه تصریح کرد:جامعه اسلامی باید هوش و فهم داشته باشد و به این موضوع توجه کنند که رژیم صهیونیستی قصد دارد با طرح معامله قرن چه کلاهی سر ملت های اسلامی و مردم فلسطین بگذارد.

READ  مراسم بزرگداشت شهدای شیعه عربستان در قم برگزار می‌شود

آیت الله مسعودی خمینی(ره) با تاکید بر اینکه ملتهای اسلامی تا زمانی که نفس و فکر دارند باید در برابر اسرائیل ایستادگی کرده و این رژیم غاصب را نابود کنند،خاطرنشان کرد: اگرملت های اسلامی از ماهیت جریان معامله قرن آگاه شوند هیچ فردی با آمریکا همراهی نمی کند و در آینده نزدیک اسرائیل از بین می رود.

READ  همایش نقش کانون‌های مساجد در گام دوم انقلاب اسلامی در قم برگزار شد

انتهای پیام/ش


منبع :: نه به معامله قرن|آیت‌الله مسعودی‌خمینی: آمریکا در طرح معامله قرن اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کند‌

0/5 (0 نقد و بررسی)