• تاریخ: ژانویه 1, 1970
  • شناسه خبر: 558

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس استان

خبرگزاري آريا-به مناسبت سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب، زنگ انقلاب در هنرستان دخترانه حضرت زهراي منطقه ۲ نواخته شد.به گزارش خبرگزاري آريا، در اين مراسم استاندار رمز پيروزي انقلاب اسلامي ايران را  اتکا به رهبري، عجين شدن ...

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس استان

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس استان

خبرگزاري آريا-به مناسبت سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب، زنگ انقلاب در هنرستان دخترانه حضرت زهراي منطقه ۲ نواخته شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، در اين مراسم استاندار رمز پيروزي انقلاب اسلامي ايران را  اتکا به رهبري، عجين شدن با قرآن و اسلام و وحدت و همدلي ملت دانست و افزود: اين اتحاد و همدلي امروز هم با وجود برخي مشکلات اقتصادي همچنان پابرجاست چرا که مردم براي انقلاب اسلامي خود بهاي سنگيني پرداخت کرده اند و با تمام وجود از آن دفاع مي کنند.
صادقي افزود: امروز نبايد اين مشکلات باعث دوقطبي شدن جامعه شود.
وي نقش دانش آموزان در آينده اين کشور را نقش تاثيرگذار دانست و ادامه داد: دانش آموز دختر امروز، مادر توانمند فرداست که مي تواند با بهره گيري از علم و دانشي که آموخته است نسل پويا را تربيت کند.
مديرکل آموزش و پرورش استان هم در اين مراسم از افتتاح ۲۰ طرح عمراني در دهه فجر خبر داد و افزود: ۱۲ طرح از اين تعداد را خيران استان ساخته اند.
وي ميانگين هزينه تحصيل دانش آموزان مقاطع دبيرستان را در هنرستان ها و مراکز فني و حرفه اي ۶ ميليون تومان و در دبيرستان هاي نظري ۳ ميليون تومان در سال تحصيلي اعلام کرد و گفت: خانواده بزرگ آموزش و پرورش در مدارس  تلاش دارند آموزش ها تبديل به رفتار شود تا نمود عيني در جامعه پيدا کند.

READ  شرکت 4 هزار و 608 نفر از آقایان در مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در قم

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)