• تاریخ: جولای 14, 2019
  • شناسه خبر: 45771

پرداخت مبلغ پنج میلیارد و سیصد ملیون ریال اسناد خسارت متفرقه

قم (پانا)- با تخصیص اعتبار لازم مبلغ پنج میلیارد و سیصد ملیون ریال اسناد خسارت متفرقه پرداخت شد . بنا بر اعلام روابط عمومی بیمه سلامت استان قم باتوجه به پیگیریهای ستادی و استانی و اختصاص اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و سیص ...

پرداخت مبلغ پنج میلیارد و سیصد ملیون ریال اسناد خسارت متفرقه

قم (پانا)- با تخصیص اعتبار لازم مبلغ پنج میلیارد و سیصد ملیون ریال اسناد خسارت متفرقه پرداخت شد . بنا بر اعلام روابط عمومی بیمه سلامت استان قم باتوجه به پیگیریهای ستادی و استانی و اختصاص اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و سیصد ملیون ریال اسناد خسارت متفرقه سال گذشته تسویه حساب گردید.
مسئول روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت گفت: تعداد۷۰ پرونده در صندوق کارمندی به مبلغ دو میلیاردو سیصدو چهل ملیون ریال و تعداد ۱۳۳ پرونده درصندوق سایراقشاربه مبلغ دومیلیارد دو سیصد و هفتاد ملیون ریال ،وتعداد ۳۵ پرونده نیز در صندوق ایرانیان به مبلغ چهارصدونه ملیون ریال در این مقطع که مربوط به سال ۹۷ بود پرداخت گردید.
رضا تلخابی تصریح کرد:بیمه شده گان محترم هنگام مراجعه به مراکز غیر طرف قرارداد و اخذ خدمات درمانی لازم،برابر مقررات و ضوابط مربوطه ۶ ماه فرصت دارند تا با ارائه مدارک لازم به واحد خسارت متفرقه برای اخذ سهم بیمه گر پایه اقدام نمایند.
شایان ذکر است برای اطلاع از مدارک لازم برای دریافت اسناد خسارت متفرقه بیمه شده گان میتوانند به سایت اداره کل و یا با شماره تلفن ۳۲۰۳۱۱۶۵ واحد دریافت خسارت متفرقه تماس حاصل فرمایند .

READ  معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم: طرح گسترده مقابله با آسیب‌های اجتماعی از هفته آینده در قم اجرایی می‌شود

اختصاص اعتبار برای پرداخت خسارت بیمه شدگان بیمه شدگان سلامت
منبع :: پرداخت مبلغ پنج میلیارد و سیصد ملیون ریال اسناد خسارت متفرقه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,