• تاریخ: فوریه 1, 2018
  • شناسه خبر: 889

پست و جایگاه مهم نیست بلکه ارائه خدمات مهم است

به گزارش خبرگزاری موج از قم، آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: در این دنیا همه افراد آزمایش می‌شوند تا مشخص شود هر فردی از نظر عملکرد در چه جایگاهی قرار دارد. وی خاطر ...

پست و جایگاه مهم نیست بلکه ارائه خدمات مهم است

به گزارش خبرگزاری موج از قم، آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: در این دنیا همه افراد آزمایش می‌شوند تا مشخص شود هر فردی از نظر عملکرد در چه جایگاهی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: خداوند عمل، اخلاق، ایمان، اعتقاد و باورهای درونی در طول زندگی را در نظر دارد و نسبت به باورها، اخلاق و اعتقاد انسان آگاه است.

READ  حضرت خدیجه(س) یار دوران سختی پیامبر(ص) بود

این مرجع تقلید عنوان کرد: انسان باید به بررسی بپردازد که چه اندازه در این آزمون موفق بوده است. خداوند پیشامدهایی به وجود می آورد تا مشخص شود انسان‌ها چه اندازه اخلاص دارند.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به پیروزی انقلاب گفت: با انقلاب جریانی به وجود آمد که اشخاص بهتر شناخته شوند؛ شما موفق از آزمون خارج شدید. پست و جایگاه مهم نیست بلکه ارائه خدمات مهم است. باید در نظر داشته باشید خدمت به نظام، انقلاب و اسلام ارزش فراوانی دارد و پرونده شما خوب بوده و به شما در این زمینه تبریک می‌گوییم که سبب سعادت و پیشرفت شدید.

READ  جایگاه کنونی آستان های مقدس از برکات انقلاب اسلامی است

ادامه این دیدار به صورت خصوصی برگزار شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)