• تاریخ: فوریه 3, 2018
  • شناسه خبر: 1343

پویش انقلاب در قاب خاطرات در فضای مجازی برگزار می‏‌شود

گروه سیاست و اقتصاد: با مشارکت خواهران طلبه سراسر کشور پویش انقلاب در قاب خاطرات همزمان با ایام الله دهه فجر در فضای مجازی برگزار می ‏شود. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از قم، محمدتقی جلیلی رئیس اداره فرهنگ سا ...

پویش انقلاب در قاب خاطرات در فضای مجازی برگزار می‏‌شود

گروه سیاست و اقتصاد: با مشارکت خواهران طلبه سراسر کشور پویش انقلاب در قاب خاطرات همزمان با ایام الله دهه فجر در فضای مجازی برگزار می ‏شود.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از قم، محمدتقی جلیلی رئیس اداره فرهنگ سازی فضای مجازی حوزه های علیمه خواهران ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: با مشارکت خواهران طلبه سراسر کشور پویش انقلاب در قاب خاطرات همزمان با ایام الله فرخنده دهه فجر در فضای مجازی برگزار می‏ شود.

READ  شهدای مدافع حرم در جهاد اصغر و اکبر سربلند شدند

وی با بیان اینکه گرامیداشت انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه ای همگانی است افزود: برآنیم تا با مشارکت خواهران طلبه ضمن انتشار گسترده خاطرات انقلاب در فضای مجازی یاد و خاطره جانفشانی و ازخودگذشتگی شهدای سرافراز انقلاب اسلامی را زنده کرده تا به این واسطه فراموش نکنیم که این موهبت الهی چگونه به دست ما رسیده است.

READ  نظام فرهنگی دوست شناسی را فراموش کرده است

جلیلی گفت: در همین راستا انقلاب_در_قاب_خاطرات را به عنوان سرفصلی تعریف کردیم تا همه شرکت کنندگان در این پویش مطالب خود را با این عنوان منتشر نمایند.

وی افزود: برای این پویش دو محور پیش بینی کرده ایم که عبارتند از: ۱- خاطرات انقلاب: خاطره ای از دوران انقلاب، به نقل از یک فرد(بستگان، اساتید، دوستان و آشنایان و…) به قلم خواهر طلبه و انتشار آن در فضای مجازی.۲- تصاویر انقلاب: انتشار تصویر بستگان یا آشنایان خواهران طلبه که در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی حضور داشته و یا به شهادت رسیده اند، همراه با چند سطر توضیح به قلم خواهر طلبه. 

READ  کشف محموله ۴۵۰ میلیون ریالی قاشق و چنگال قاچاق در قم

جلیلی در پایان یادآوری کرد: سه خاطره برتر، که بیشترین بازنشر در فضای مجازی را به خود اختصاص دهند در سایت طلبه_نوشت منتشر خواهند شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: