• تاریخ: جولای 14, 2019
  • شناسه خبر: 45748

کسب ۵ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات کاراته وان

قم - رئیس هیئت کاراته استان قم از کسب ۵ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات کاراته وان و قهرمانی تیم قم در رده نونهالان پسر این مسابقات خبر داد. ...

کسب ۵ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات کاراته وان

علیرضا برخورداری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اولین مرحله مسابقات کاراته وان ایران در سال ۹۸ در رده سنی نونهالان و همچنین بخش کاتا برگزار شد و در پایان این مرحله از مسابقات که روز شنبه در تهران به انجام رسید سهم کاراته قم ۵ مدال بود و قهرمانی در بخش نونهالان پسر بود.

وی افزود: در مسابقات کومیته نونهالان پسر، تیم کاراته استان قم با ۲ مدال طلا و یک نقره بالاتر از تیم‌های یزد که ۲ طلا و البرز که یک طلا، یک نقره و یک برنز کسب کردند به مقام قهرمانی رسید تا کاراته قم شروعی دلپذیر در کاراته وان ایران داشته باشد.

رئیس هیئت کاراته استان قم گفت: امیر محمد رشید از قم در رده سنی نونهالان در وزن ۴۰- کیلوگرم بالاتر از نمایندگان مازندران، البرز و کهگیلویه و بویراحمد صاحب نشان طلا شد و سید محمد صدرا فروغی از قم در رده سنی نونهالان در وزن ۴۵- کیلوگرم پس از کاراته کای استان البرز نایب قهرمان شد.

برخورداری بیان داشت: محمدجواد برخوردار کاراته کای قمی در رده سنی نونهالان در وزن ۵۵+ کیلوگرم با پیروزی بر کسری برزگر از قزوین در دیدار فینال، قهرمان شد. همچنین در بخش کاتا، متین محمدی یکتا، کاتاروی قمی در رده سنی نوجوانان در کاتای انفرادی با مربیگری محمد سلطانی صاحب نشان طلا شد.

وی عنوان کرد: سید مجید وکیلی کاتاروی قمی در رده سنی امید در کاتای انفرادی صاحب نشان طلا شد و این ۵ مدال پایان بخش کار تیم کاراته قم در مرحله اول کاراته وان بود. همجنین تیم کاراته دختران قم به زودی وارد مسابقات کاراته وان ایران می‌شود.

READ  جامعه مدرسین حمله تروریستی درنیوزیلند علیه مسلمانان را محکوم کرد

رئیس هیئت کاراته استان قم در بخش دیگری از اظهارات خود تصریح کرد: مسابقات کاراته سربازان ناجا گرامیداشت شهید مرتضی کارچانی در دو بخش کاراته آزاد و کنترلی با حضور١٩٤ نفر در غالب ٢٧ تیم در اراک برگزار شد که نمایندگان قم، امیر علی زنجانی مقام سوم کاتا انفرادی، مهدی حسین جانی مقام سوم کومیته وزن ۶۷- کیلوگرم و علیرضا شاه حسینی مقام سوم کومیته وزن ۷۵- کیلوگرم را کسب کردند. کد خبر ۴۶۶۵۷۸۴
منبع :: کسب ۵ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات کاراته وان

0/5 (0 نقد و بررسی)