• تاریخ: تیر ۱۵, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 45376

کشف بیش از ۵۴۰ هزار نخ سیگار قاچاق در قم

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کشف بیش از 540 هزار نخ سیگار قاچاق در استان، از دستگيري 3 متهم در این رابطه خبر داد. ...

کشف بیش از ۵۴۰ هزار نخ سیگار قاچاق در قم

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کشف بیش از ۵۴۰ هزار نخ سیگار قاچاق در استان، از دستگيري ۳ متهم در این رابطه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سردار عبدالرضا آقاخانی، عنوان کرد: در پي تمرکز اقدامات پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم بر روي عناصر اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر مشخص شد فردي قصد دارد مقادیر زیادی سیگار قاچاق را با دو دستگاه سواری “سمند ” از یکی از استان های جنوبی به مقصد ” پایتخت” منتقل و از استان قم عبور کند، بنابراین پیگیری موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: در ادامه ضمن هماهنگی با مقام قضائی استان تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به یکی از محورهای مواصلاتی اعزام و تلاش برای شناسایی خودروهای مذکور آغاز که سرانجام هر دو خودرو شناسايي، توقيف و ۳ نفر متهم در این خصوص نیز دستگير شد.

سردار آقاخانی خاطرنشان کرد: طی بازرسي از خودروهای موصوف، تعداد ۲ هزار و ۷۰۸ بکس سیگار معادل۵۴۱ هزار و ۶۰۰ نخ سیگار، ۴۲۶ عدد قوطی قرص و پودر بدن سازی و ۹۶ بسته آمپول لیدوکایین کشف شد.

انتهای پیام
منبع :: کشف بیش از ۵۴۰ هزار نخ سیگار قاچاق در قم