• تاریخ: دسامبر 11, 2019
  • شناسه خبر: 48650

یک فعال زن قم ، نامزد انتخابات مجلس شد

یک کاندیدای زن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : نماینده قم باید قم را بشناسد چراکه تا نتوانید برای مردم حوزه انتخابیه خود کاری کنید نمی‌توانید برای کشور هم کاری کنید. ...

یک فعال زن قم ، نامزد انتخابات مجلس شد

شعار سال: نرجس نیازمند پس از ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دور مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه قم اظهار داشت: به عنوان فرد مستقل در این انتخابات حضور یافتم.

وی افزود: شاید برخی نمایندگان به زعم خود مردمی بودند اما سئوال این است که چه کاری برای مردم کردند؟ معتقدم یک فرد فراجناحی بدون بازی‌های سیاسی و در عین حال دارای اندیشه درست سیاسی می‌تواند در شرایط فعلی برای مردم بهتر کار کند.

READ  سدهای کبار، امامزاده اسماعیل(ع) و سنجگان سرریز شد

این فعال حوزه زنان در پاسخ به این سئوال که نظر شما درباره برخی کاندیداها که به عنوان کاندیداهای پروازی و غیره ساکن در قم شناخته می‌شوند چیست، گفت: این یک امر بدیهی است که نماینده قم باید قم را بشناسد؛ در دوره‌های گذشته مجلس شورای اسلامی کسانی بوده‌اند که در جایگاه نمایندگی مردم قم قرار گرفتند که فقط به دنبال جهان آرمانی و به زعم خود به دنبال دغدغه‌های ملی بودند در حالی که تا نتوانیم برای مردم حوزه انتخابیه خود کار کنیم، چگونه می‌توانیم برای مردم کشور کاری کنیم؟

READ  بررسی اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی استان با تمرکز بر طرح های اولویت دار

وی گفت: ظرفیت‌های زیادی در قم وجود دارد که  با استفاده از آنها می توان برای حل   مشکلات استان قدم برداشت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ ۱۶ آذر ۹۸، کد مطلب: ۸۴۳۵۸۹: www.ilna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
READ  اهمیت و مزایای تغذیه با شیر مادر
بر چسب ها: , , , ,