• تاریخ: می 24, 2019
  • شناسه خبر: 44443

۱۱۰ طرح نیمه تمام صنعتی در قم به بهره‌برداری می‌رسد

قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تکمیل ۱۱۰ طرح نیمه تمام با سرمایه‌گذاری ۴۶۰ میلیارد تومان و اشتغال یکهزار و ۲۸۰ نفر در اولویت برنامه‌های این سازمان در سال ۹۸ است. ...

۱۱۰ طرح نیمه تمام صنعتی در قم به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود سیجانی با بیان اینکه طرح‌های با پیشرفت بالای ۶۰ درصد در اولویت راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام استانی قرار دارد، افزود: تصویب یک طرح صنعتی با مجموع ۲۳ میلیارد ریال به صورت سرمایه ثابت، تصویب ۱۴ واحد تولیدی با مجموع ۸۷۶ میلیارد ریال به‌صورت سرمایه در گردش و تصویب تسهیلات بازسازی و نوسازی ۲ واحد تولیدی به میزان ۲۵۵ میلیارد ریال نیز برای ایجاد اشتغال در کمیته فرعی استان تصویب شده است.

READ  رعایت مقررات ملی ساختمان برای حفظ سرمایه‌های ملی ضروری است

وی تأکید کرد: تمام عملکرد و اقدام‌های انجام شده در زمینه رونق تولید در دوره‌های سه ماهه مورد بررسی قرار گرفته و نقاط ضعف و قوت مصوبات به‌صورت دقیق بررسی می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم تصریح کرد: تأمین مواد اولیه واحدهای صنعتی یکی از برنامه‌های راهبردی اصلی این سازمان جهت رونق تولید می‌باشد که وظیفه اصلی حل این مسئله در قم بر عهده جهاد کشاورزی و سازمان صمت واگذار شده است.

READ  300 طرح اقتصاد مقاومتی در مناطق روستایی قم اجرا می شود

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: تأمین اجتماعی کشور در بخش تقسیط بدهی‌ها، بخشودگی‌ها و همچنین تسهیلات تولید، تصمیمات جدیدی برای اجرا در استان‌ها ابلاغ کرده است.

سیجانی در ادامه با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های استان در مسئله رونق تولید اضافه کرد: سازمان صمت، جهاد کشاورزی، شرکت توزیع گاز و تأمین اجتماعی استان چهار دستگاه برتر در زمینه رونق تولید در سال ۹۷ منتخب شده‌اند.

READ  6 هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه برق قم هزینه شده است

وی افزود: همچنین بانک‌های کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، بانک صادرات و بانک ملی نیز به‌عنوان بانک‌های برتر در زمینه رونق تولید و ارائه تسهیلات در سال گذشته بعد از ارزیابی عملکرد انتخاب‌شده‌اند.

کد خبر ۴۶۲۴۵۲۸


منبع :: ۱۱۰ طرح نیمه تمام صنعتی در قم به بهره‌برداری می‌رسد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,