• تاریخ: اکتبر 24, 2017
  • شناسه خبر: 4117

۲۰۰ مقاله به همایش طب و قضا رسید

گروه اجتماعی: دبیر علمی همایش طب و قضا از دریافت ۲۰۰ مقاله به ششمین همایش طب و قضا در قم خبر داد. به گزارش خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، جابر قره‌داغی ظهر امروز در ششمین همایش سراسری طب و قضا که در مرکز فقهی ائم ...

۲۰۰ مقاله به همایش طب و قضا رسید

گروه اجتماعی: دبیر علمی همایش طب و قضا از دریافت ۲۰۰ مقاله به ششمین همایش طب و قضا در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، جابر قره‌داغی ظهر امروز در ششمین همایش سراسری طب و قضا که در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد، گفت: مباحث علمی، در حوزه قضا، نیازمند تلاش علمی و بسط نظریات با رشته‎های مختلف علمی دیگر است.

وی افزود: یکی از مهمترین مباحثی که در عرصه علوم مرتبط به قضاوت دارای اهمیت است، مساله کاربردی بودن است که همایش طب و قضا نیز به آن می‎پردازد.

READ  چاره‌ای جز استفاده از بخش خصوصی برای هوشمندسازی شهر نیست

وی یادآور شد: واکاوی ابعاد پزشکی فقهی و حقوقی رشد و کمنال عقل، تفسیر و تبیین پزشکی فقهی و حقوقی موضوع و چالش های تشخیص حرج در سقط درمانی ازجمله محورهای همایش طب و قضا است.

وی با بیان اینکه در انتهای مراسم سه سخنران و سه پوستر برتر انتخاب و تقدیر می‌شود، عنوان کرد: در طول مدت زمان اعلام محورهای همایش تا روز مراسم ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارائه شد که از این تعداد ۴۳ مقاله مورد پذیرش هیئت داوران قرار نگرفت و ۳۰ مورد نیز برای سخنرانی در همایش انتخاب و بقیه مقالات به صورت پوستر در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد.

READ  برخی به دنبال تخریب مجلس خبرگان هستند/اظهار نظر درباره مسائل مهم کشور حق مجلس خبرگان است

0/5 (0 نقد و بررسی)