• تاریخ: اسفند ۱۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 41446

۶۵ هزار تن زیرپوشش خدمات بنیاد شهید قم قرار دارند

قم- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم گفت: بیش از 65 هزار تن از جامعه ایثارگری در استان زیرپوشش این نهاد انقلابی قرار دارند. ...

۶۵ هزار تن زیرپوشش خدمات بنیاد شهید قم قرار دارند

به گزارش ایرنا، سید جواد هاشمی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر مقدس قم در مصلای قدس، با اشاره به تصویب این نهاد انقلابی در ۲۲ اسفندماه سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی، یاد شهیدان را گرامی داشت و افزود: قم نزدیک به شش هزار شهید، ۱۱ هزار جانباز و ۵۹۶ آزاده تقدیم انقلاب کرده است.
وی با تقدیر از مراجع عظام تقلید و ائمه جمعه در زمینه ارج نهادن به خانواده گرامی شهدا و مقام شامخ شهیدان اظهار کرد: بیش از هشت هزار دیدار در استان قم با خانواده معزز شهیدان صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه ۷۷ گلزار شهدا در این استان داریم، اضافه کرد: ۷۵ هزار برنامه های آموزشی در قم داشته ایم و به ۳۵ هزار تن ارائه خدمات مشاوره ای صورت گرفته است.
هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود، درباره بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: خواسته خانواده های محترم شهیدان، جانبازان و ایثارگران این است که نخبگان و اندیشه ورزان کشور در اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تلاش کنند.
حضرت‌ آیت ‌الله خامنه‌ ای رهبر معظم انقلاب، بیست و یکم بهمن ماه امسال در بیانیه ‌ای خطاب به جوانان و آینده ‌سازان ایران، برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ‌های انقلاب اسلامی را در هفت فصل تبیین کردند.
وی همچنین به تهدید نرم دشمن اشاره کرد و گفت: انتظار داریم همه کسانی که دلشان برای اسلام می سوزد، برای مقابله با تهدیدات دشمنان آماده باشند.
بر اساس این گزارش، پیش از برگزاری آیین عبادی – سیاسی نماز جمعه، میز خدمت در مصلای قدس با حضور مسئولان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم برگزار شد.
۷۴۰۶/ ۶۱۳۳/


منبع :: http://www.irna.ir