• تاریخ: اسفند ۲۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 41821

چهار تن درتصادف رانندگی دراتوبان قم – کاشان جان باختند

قم - ایرنا - رئیس پلیس راه قم گفت: در اثر تصادف یک دستگاه پژو با خاور پارک شده در کنار اتوبان قم - کاشان، چهار تن سرنشین خودرو سواری جان باختند. ...

چهار تن درتصادف رانندگی دراتوبان قم – کاشان جان باختند

سرهنگ مختار پناهی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا، افزود: صبح امروز از سمت کاشان به قم کیلومتر ۳۷ یک دستگاه سواری پژو با یک دستگاه کامیون بنز خاور که در شانه خاکی باند اضطراری متوقف بود، برخورد کرد.
وی بیان کرد: راننده سواری پژو ۴۰۵ به علت عدم توجه کافی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی به قسمت عقب خاور که در شانه خاکی متوقف بوده برخورد می کند که بر اثر شدت این برخورد، راننده و هر سه سرنشین خودرو پژو که از اهل افغانستان بودند در دم فوت می کنند.
وی ادامه داد: به رانندگان توصیه می کنیم بعد از هر دو ساعت رانندگی حداقل ۱۵ دقیقه استراحت داشته باشند و هر جا احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند از ادامه رانندگی صرف نظر کنند و در هنگام رانندگی به هیچ عنوان از توجه کامل به جلو غافل نشوند تا شاهد تکرار چنین حوادث دلخراشی نباشیم.
از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه، ۱۶۸ تن براثر تصادف در محورهای مواصلاتی استان جان باختند و حدود ۸۴۰ تن مصدوم شدند.
در استان قم ۲۰۹ کیلومتر آزادراه، ۱۹۱ کیلومتر بزرگراه، ۱۷۸ کیلومتر راه اصلی و ۱۵۵ کیلومتر راه فرعی وجود دارد و کل راه های شریانی استان ۶۰۹ کیلومتر می باشد؛ قم دارای هشت راه مواصلاتی اصلی و چهار راه فرعی است که از جمله آن ها می توان به آزادراه قم – تهران، جاده قدیم قم – تهران، بزرگراه قم – ساوه، جاده قدیم قم – کاشان، آزادراه قم – کاشان، آزادراه قم – گرمسار و بزرگراه قم – سلفچگان – اراک اشاره کرد.
۷۴۰۵/ ۶۱۳۳/


منبع :: http://www.irna.ir