• تاریخ: فروردین ۲۵, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 42984

آمادگی ۳ هزار تاکسی برای خدمت‌رسانی به زائرین در ایام نیمه شعبان

گروه اجتماعی ــ مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: سه هزار تاکسی خدمت‌رسانی در ایام نیمه شعبان را انجام می‌دهند. ...

آمادگی ۳ هزار تاکسی برای خدمت‌رسانی به زائرین در ایام نیمه شعبان

آمادگی 3 هزار تاکسی برای خدمترسانی به زائرین در ایام نیمه شعبانبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روبط عمومی شهرداری، مرتضی عزتی ، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری استان، در جلسه ستاد تسهیلات زائرین ویژه نیمه شعبان، با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای خدمترسانی ناوگان تاکسیرانی در ایام نیمه شعبان اظهار کرد: ایستگاه ویژه مسجد مقدس جمکران از تقاطع عمار یاسر و انقلاب به سمت مسجد مقدس جمکران حرکت کرده و ایستگاه مسجد مقدس جمکران نیز در میدان آل یاسین آمادهسازی شده است.

وی با تاکید بر اینکه سه هزار تاکسی در حالت آمادهباش برای خدمترسانی به زائرین در ایام نیمه شعبان هستند، افزود: توزیع نقشه، اطلاعات سفر و پذیرایی از زائرین هم خواهیم داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با تاکید بر پیشبینی اکیپهای نظارتی و کنترل خدمترسانی به زائرین در ایام نیمه شعبان تصریح کرد: آماده باش کلیه نیروها در این ایام برای ارائه خدمات بهتر به مردم را داریم.

انتهای پیام


منبع :: http://qom.iqna.ir