• تاریخ: جولای 11, 2020
  • شناسه خبر: 49446

صادرات مرغ از قم ممنوع شد

مهرداد غضنفری گفت:به منظور تثبیت قیمت مرغ، ممنوعیت خروج مرغ از قم اعمال می‌شود. ...

صادرات مرغ از قم ممنوع شد

شعار سال:مهرداد غضنفری ‌امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات، با تاکید بر اینکه قیمت مصوب فروش مرغ گرم ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان است، گفت: به منظور تثبیت قیمت مرغ، ممنوعیت خروج مرغ از قم اعمال می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با تاکید بر اینکه خارج کردن مرغ از مرغداری‌ها تنها به منظور ارسال به کشتارگاه، امکان پذیر است گفت: خروج مرغ از شهر قم و ارسال به شهرهای دیگر ممنوع است.

READ  لزوم تدوین آیین نامه اجرایی مجمع مشورتی دانشگاهیان قم

او در ادامه این جلسه درباره تثبیت قیمت مرغ بر مشخص کردن میزان درصد قطعه بندی مرغ و قیمت فروش آن تاکید کرد و گفت: برای تثبیت قیمت مرغ کامل، تنها بخشی از تولیدات می‌تواند قطعه بندی شود که برای جبران کمبود و تعدیل قیمت مرغ شرکت پشتیبانی امور دام موظف است نسبت به توزیع مرغ منجمد اقدام و جهاد کشاورزی نیز دو کشتارگاه دیگر مرغ را به مدار تولید وارد کند.

READ  برای یک جامعه شناس به خاطر اظهاراتش درباره شهر قم، پرونده قضایی تشکیل شد

به گزارش مهر، غضنفری با اشاره به الزام استفاده از ماسک در اماکن عمومی درباره توزیع ماسک در استان گفت: با موافقت سرپرست وزارت صمت، مجوز موقت واحدهای تولید ماسک به مدت محدودی تمدید شده است تا آن‌ها بتوانند مجوز بهداشت خود را دریافت و مجوز دائم خود را بگیرند.

READ  سرمست: مدیران ناکارآمد در قم جایی ندارند

او با اشاره به ضرورت توزیع مستمر ماسک بین صنعت و اصناف استان گفت: مسئولیت تعیین سهم و توزیع آن در شهر به عهده فرمانداری است و سازمان صمت هم باید مواد اولیه را برای واحدهای تولیدی تأمین کند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه بین المللی شفقنا، تاریخ انتشار: ۱۶تیر ۱۳۹۹، کدخبر:۹۶۹۱۵۴،fa.shafaqna.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,