• تاریخ: آگوست 11, 2020
  • شناسه خبر: 49541

مشارکت ایدرو برای تولید چادر مشکی در استان قم

امیر بیات از احداث کارخانه تولید چادر مشکی در استان قم در آینده نزدیک را خبر داد. ...

مشارکت ایدرو برای تولید چادر مشکی در استان قم

شعار سال:امیر بیات با اشاره به اینکه تولید چادر مشکی با محوریت حمایت از تولید داخل، کاهش واردات و به منظور رشد و توسعه بخش صنعت استان قم است، گفت : یکی از برنامه‌های وزارت صمت در سال جهش تولید احداث این کارخانه در استان قم است .

۲ کارخانه تولیدکننده پارچه‌های مشکی در کشور، بحث تکنولوژی، تنوع و کیفیت را در با توجه به اینکه مصرف‌کنندگان چادر مشکی، خانم‌ها هستند باید بتوان با کیفیت بالا به سلایق بانوان جامعه پاسخ گفت و نیازهایشان را پوشش داد.

READ  قم جای اقدامات هنجارشکنانه نیست

وی با تاکید بر آمادگی کامل ایدرو برای احداث این کارخانه در قم، اظهار داشت:ایدرو در بحث امکان سنجی فنی اقتصادی طرح، تکنولوژی لازم و همچنین همکاری با دانشگاه را به طور موازی در حال پیش برد پروژه است و مقدمات آغاز عملیات اجرای طرح تولید چادر فراهم شده است و با تکمیل ضلع بخش خصوصی با همکاری استانداری و سازمان صمت قم اجرای طرح، شتاب عملیاتی‌تری خواهد یافت .

READ  وجود لکه ای از آسیب اجتماعی در قم هم پذیرفته نیست

استاندار قم با قدردانی از گام‌های ایدرو برای احداث کارخانه تولید چادر مشکی، افزود:تولید پارچه مشکی‌چادر تلفیق صنعت و فرهنگ است و جزو اولویت‌های استان قم به شمار می‌رود،

سرمست از آمادگی کامل شهر قم به لحاظ هویتی برای ایجاد مرکز تولید پارچه‌چادر مشکی کشور را خبر داد.

 آمادگی سازمان صنعت و معدن استان قم

استاندار قم در پایان این نشست که با حضور سرپرست سازمان ایدرو برگزار شد، خاطرنشان کرد:سازمان صنعت و معدن استان پتانسیل‌های موجود این استان را در زمینه سرمایه‌گذاری به ایدرو معرفی خواهد کرد و دستگاه‌های اجرایی استان هر گونه حمایت و پشتیبانی برای تسریع در عملیاتی شدن پروژه تولید چادر مشکی را انجام می‌دهند.

READ  برای یک جامعه شناس به خاطر اظهاراتش درباره شهر قم، پرونده قضایی تشکیل شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری صنایع، تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۹، کد خبر:۱۹۲۲۹۴،www.sanayepress.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,